Splav Váhu - Nové Mesto nad Váhom – Piešťany

Pre deti
Piešťany
-

Ahoooooj !!! 

Pridaj sa k nám na pohodový splav Váhu z Nového Mesta nad Váhom do Piešťan. Nerob si starosti, o všetko sa postaráme my. Daj si dokopy partičku, rodinku, príď na parkovisko pred bytový dom EQUIS pešo, alebo si tam zaparkuj svoje auto a náš autobus ťa vyvezie hore na štart splavu do Nového Mesta nad Váhom.

Spoznaj krásu prírody z plavby po rieke Váh. Vhodné aj pre rodiny s deťmi a pre každého, kto chce ísť von. Na výber sú paddleboardy, nafukovacie/plastové kanoe, rafty. Rezervuj si svoje miesto čo najskôr a zaisti si tak účasť na tejto parádnej akcii.

Splav Váhu - Úsek Nové Mesto nad Váhom – Piešťany

Čas stretnutia: 09:30

Miesto stretnutia: Parkovisko pri bytovom dome EQUIS, Bodona / Čachtická, Piešťany

Na začiatku presun autobusom hore na štart do Nového Mesta nad Váhom, trošku byrokracie, vydanie vodáckeho vybavenia a plavidiel, inštruktáž.

Na vodu vyrážame cca 10:30

Po cca 2hod zastavíme a spravíme si obedový piknik/opekačku. Následne pokračujeme cca ďalšie 2hod do cieľa. 

Príchod do cieľa cca 16:00

Končiť budeme na  “Prúdoch”. V cieli sa v kľude vylodíme a poodovzdávame čisté! vodácke vybavenie. Potom pešo prejdeme k vašim autám.

Čas príchodu záleží od výšky hladiny rieky, vetra a atmosféry na opekačke a na vode. 

Ak máš vlastnú výbavu a chceš sa pripojiť na našu akciu, radi ti za polovičnú cenu spravíme rovnaký servis ako naším rekreantom.

Neváhaj a zaisti si svoj splav čo najskôr! Počet miest aj termínov je limitovaný !!!

Pred nástupom na vodu dostanete kvalitnú inštruktáž. Na oblečenie odporúčame podľa počasia pokrývku hlavy, opaľovací krém, plavky, tričko, kraťase, na nohy staré tenisky do vody, so sebou "pitný režim" a jedlo na opekačku/piknik.

 

Tešíme sa na Vás :) 

Ahoooooj !!! 

Vstupenky

Odporúčané akcie