Na Šnúre - DUŠAN VLK, HELLWANA, EDÚV SYN

Koncerty
Skalica
-

Pozývame Vás do ORLOVNE na verejné natáčanie pre RTVS relácie NA ŠNÚRE a projektu HUDBA DO REGIÓNOV našej Asociácie Hudobných Klubov Slovenska o mladých Slovenských skupinách a slovenských kluboch.

Projekt dáva priestor a snaží sa zachytiť aktuálnu mladú Slovenskú hudobnú scénu, živú a autentickú atmosféru klubov a Vás návštevníkov našich fans 😉 naprieč celým Slovenskom.

V ORLOVNI privítame ako hlavného hosťa rap-trap punkáča DUŠANA VLKA z Prešova, ktorý sa v roku 2020 vrátil k hudbe a vydal vyhľadávaný debut Asthma Boy.

Spoločne s Wilderness a ďalšími pioniermi alternatívnej rapovej hudby Dušan svojou tvorbou prispieva ku skladačke, ktorá tvorí dnešný underground, scénu (nielen) pre násťročných, ktorí nerozlišujú módne ani hudobné škatuľky. Ich vystúpenia sú safe zónou pre ľudí, ktorým nezáleží na materiálnych veciach, dôležitý je pocit patriť k ľuďom a stretávať sa s tými, ktorí zosobňujú svojím výzorom, názormi a pohľadom na svet slobodu – bežnú a každodennú. Že vám to niečo pripomína? Áno, každá generácia mala takúto svoju scénu. Tá dnešná počúva punk rap, trap a techno 🙂

Takýto Hip-Hop & Rap-Trap & Punk Bordééél už dlho nebol v ORLOVKE 🙂

Ako náš ORLOVŇÁCKÝ hosť večera sa predstaví objav Českej R´n´B, Grime, Neo-Soul a Trap scény speváčka a performerka HELLWANA.

Vo svojich textoch sa venuje medziľudským vzťahom, body positivity a oslavuje ženy. V roku 2018 bola označená ako najsilnejší nový hudobný počin v Českej republike a stala sa víťazkou cien rádia WAVE Českého Rozhlasu. Zúčastnila sa najväčšieho showcase festivalu v Európe EUROSONIC. Mimo svojich hudobných aktivít sa Hellwana venuje štúdiu produktového designu.

Hellwana bude krásny sharp ženský element s previazanosťou na Českú hudobnú scénu tohto projektu NA ŠNÚRE a možno aj prvá raperka v histórii ORLOVNI.

Večer už v hlbokej noci /čo mu bude určite svedčiť/ uzavrie rap, trap-punkový EDÚV SYN.

Skoro domáci interpret so Záhoria a člen legendary zoskupenia KVLT crew a hosť Dušana Vlka, ktorému aj hosťuje na novom albume.

Medzi hlavné témy Edovho Syna patrí psychické zdravie a prirodzenosť či neprirodzenosť jednotlivca a jeho prejavy a tým aj vlastne sleduje sám seba a svoje okolie. Hudba pre Neho nie je iba spôsob vyjadrovania myšlienok a názorov, ale aj formou svojej terapie.

Celý večer bude podporený LED-Obrazovkou R.B.X.T. a projekciou NUANCE production.

Pred koncertom prebehne old school street-art happening skalickej legendárnej HSK-crew.

Projekt a koncert sa uskutoční za podpory Štátneho Fondu Rozvoja Bývania SR, Ministerstva Kultúry SR a FPU, RTVS, Asociácie Hudobných Klubov Slovenska a projektu Hudba Do Regiónov, MojaMuzika.sk

Za čo veľmi pekne ĎAKUJEME.

Príďte si užiť tento koncert a vidíme sa v telke 🙂 

Vstupenky

Odporúčané akcie