IN CASTLE 2019 / Limp Bizkit (US)

Koncerty
Sereď

IN CASTLE 2019 / Limp Bizkit (US)

23.7.2019, 20:00 hod.

Amfiteáter Sereď

Sereď


Hudobné podujatia v Seredi IN CASTLE pokračujú aj v roku 2019!

V lete pod hviezdami tentoraz privítame aj skupinu LIMP BIZKIT!

Limp Bizkit, jedna z najzábavnejších a najzaujímavejších amerických kapiel, odohrá svoju strhujúcu show 23. júla 2019 v Amfiteátri Sereď.

Podľa aktuálnych informácií Limp Bizkit nahrávajú dlhoočakávaný album od novembra 2018. Počas júna a júla budúceho roka vyrazia na európske turné a jednou zo zastávok bude aj Sereď!

Členovia kapely fanúšikom odkazujú, že im to aktuálne hrá lepšie ako kedykoľvek predtým a po 22-rokoch fungovania kapely hrdo prinesú svoju rap-rockovú smršť na kontinent.
Spoločne si všetci budeme môcť naplno zaspievať hity ako Rollin', My Generation či Break Stuff.
Nenechajte si ujsť koncert Limp Bizkit v Seredi!

Projekt IN CASTLE prináša počas letných mesiacov open-air koncerty známych zahraničných i slovenských hudobníkov do nádherného prostredia Zámockého parku a Amfiteátra v Seredi.

V Zámockom parku i v Amfiteátri sa nachádza približne tisíc miest na voľné sedenie a plocha na státie.
V areáli sa budú nachádzať stánky s občerstvením (nápoje aj jedlo).

Vstup detí do 15 rokov je povolený len v sprievode dospelej osoby.

Zakúpením vstupenky účastník súhlasí s fotografovaním médií i organizátorov na tomto podujatí za účelom zverejnenia video, alebo fotoreportov. Tiež návštevník súhlasí a rešpektuje skutočnosť, že do areálu je prísne zakázané vnášať profesionálnu foto a videotechniku a sklenené a kovové predmety.


23.7. Limp Bizkit / Otvárame sektor V.I.P. IN CASTLE

Vstupenka V.I.P. zahŕňa státie na ktorejkoľvek z dvoch  vyvýšených tribún s výhľadom na kapelu i atmosféru v Amfiteátri Sereď. V cene vstupenky je bar - pivo Pilsner Urquell, alko a nealko nápoje (v neobmedzenom množstve). V.I.P. taktiež zaručuje prístup na V.I.P. toalety. Ak máte už zakúpenú vstupenku na koncert Limp Bizkit a máte záujem o V.I.P., stačí k Vášmu lístku dokúpiť vstupenku s názvom PLUS V.I.P.

Na mieste bude nutné preukázať sa oboma vstupenkami pri vstupe. Po naplnení kapacity jednej z tribún budete požiadaní o využite druhej tribúny.

Počet vstupeniek je limitovaný.

Ceny vstupeniek V.I.P. / Limp Bizkit

Dokupovaná vstupenka k bežnej vstupenke PLUS V.I.P. 65€

Vstupenka V.I.P. IN CASTLE 99€

Vstupenky

Odporúčané akcie