FIA: The Trilogy Tour 2023

Koncerty
Trnava
-

Z vidieku severne od Štokholmu prichádza na Slovensko Fia Forsström. Fia je duchovnou speváčkou a skladateľkou, ktorá svojimi inšpiratívnymi textami a chytľavými melódiami skvelým a jedinečným spôsobom  vytvára hudbu, ktorá umožňuje poslucháčovi ponoriť sa hlbšie do seba a nájsť si to svoje. Vlastný liek pre seba samého.

Od vydania svojho debutového albumu „Made of Stars“ (2016) Fia koncertuje po celom svete a kamkoľvek príde, dotýka sa sŕdc všetkých. Vybudovala si pevnú základňu fanúšikov vďaka jej vystúpeniam a tiež sociálnym sieťam. Po vydaní albumov „Legacy of Light“ (2017) a „Waterfall of Wisdom“ (2019) sa rýchlo stala jedným z popredných hlasov na scéne duchovnej hudby.

Fia sa narodila v roku 1994 v meste Kista vo Švédsku. Vo veku 10 rokov začala hrať na hoboj a písať piesne. Počas svojich tínedžerských rokov sa naučila hrať na gitare a klavíri v rôznych súboroch, pričom navštevovala hudobný program na strednej škole Westerlundska. Svoj sólový debut „Made of Stars“ vydala v roku 2016 s podporou fanúšikov. V roku 2017 Fia zožala ešte väčší úspech s albumom „Legacy of Light“. V tom čase bola Fia už známa v duchovnej a svetovej hudobnej komunite a jej hviezda naďalej stúpala s vydaným „Waterfall of Wisdom“ v roku 2019, ktorý uzavrel trilógiu akustických albumov.

V roku 2020 bola jej hudba uvedená v meditačnej aplikácii vyvinutej Kalifornskou univerzitou v Santa Barbare - Center for Mindfulness and Human Potential, ktorá priniesla jej piesne študentom stredných škôl po celej USA.

Fia sa vydáva na TRILOGY Tour, na ktorej zaznejú jej najznámejšie a najobľúbenejšie skladby z vydaných albumov. V rámci turné sa na Slovensku predstaví prvýkrát v Trnave už 12.októbra 2023.

Vstupenky

Odporúčané akcie